6 marca 2014

zrób sobie prezent

robicie prezenty dla siebie? mnie się zdarza :-)

lubię dawać. wiem, ile radości może sprawić nieoczekiwany drobiazg. parafrazując reklamę: kartą zapłacę kilka (naście) złotych, a efekt: bezcenny :-)

lubię też dostawać :-) również od siebie :-) bo skoro obdarowuję osoby, które lubię, dlaczego nie miałabym pamiętać o sobie? siebie także lubię :-) pierwszym prezentem, który sobie kupiłam, były kwiaty. bo nie mogłam się doczekać od Leo ;-)  pięknego, słonecznego dnia pomyślałam: why not ? od tamtego czasu obdarowuję się drobiazgami i sprawiam sobie drobne przyjemności. 

a ponieważ dzień kobiet za pasem ... ok.: planuję miły wieczór, w miłej knajpce, w miłym towarzystwie :-)
wzięłam też udział w kobiecym konkursie na dzień kobiet u Asi. do czego i was zachęcam :-)


5 komentarzy:

 1. Jakże bliskie jest mi Twoje lub Tobie moje podejście do kwestii prezentów i rozpieszczania także samej siebie :) I nie wyobrażasz sobie jak strasznie mi miło, że napisałaś o moim konkursie! Jeszcze tylko dodam, że czasu na zgłoszenie jest już mało - tylko do jutra (piątek, 7 marca) do 18.00.

  OdpowiedzUsuń
 2. ja lubię i prezentuję sobie prezenty :D moim ulubionym jest wieczorne SPA w łazience ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. lubię i innym sprawiać niespodzianki i sobie :)
  a dzisiejszy dzień jest dla mnie właściwie w całości takim prezentem dla siebie: wolny, mogę się wyciszyć i na spokojnie zająć różnymi rzeczami na które dotąd czasu było brak, a poza tym kupiłam sobie kilka ślicznych tulipanów i za chwilę zacznę przygotowywać zupę którą uwielbiam (i nieważne że czerwony barszcz, taki czysty, bez śmietany i z suszonymi grzybami to na Boże Narodzenie, mam na niego smaka i już :) )

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...